CBS Mia Stelsig Haagensen
Academic Officer
Copenhagen Business School

Kontakt
Mail msh.tl@cbs.dk
  Thyra Uth Thomsen
Professor (MSO)
Copenhagen Business School

Kontakt
Mail  tt.marktg@cbs.dk
     
DTU Sabine Schmidt-Johansson
Pædagogisk konsulent
Danmarks Tekniske Universitet

Kontakt
Mail  sabis@llab.dtu.dk
     
ITU ny Annelise Agertoft
Teamleder, læringskonsulent
IT-Universitetet

Kontakt
Mail  anag@itu.dk
  Rikke Gammeltoft Gerwien
Læringskonsulent
IT-Universitetet

Kontakt
Mail  rige@itu.dk
     
Ku Ny Red Anne-Marie Mosbech Jensen
Sektionsleder
Københavns Universitet

Kontakt
Mail  anne-marie@sund.ku.dk
  Eva Ulstrup
Specialkonsulent
Københavns Universitet

Kontakt
Mail  evaulstrup@hum.ku.dk
  Frederik V. Christiansen
Lektor
Københavns Universitet

Kontakt
Mail  fchristiansen@ind.ku.dk
  Kasper Bergstrøm
Akademisk medarbejder
Københavns Universitet

Kontakt
Mail  
kabe@science.ku.dk
  Katrine Kaas
Akademisk medarbejder
Københavns Universitet

Kontakt
Mail  kkkh@science.ku.dk
  Lars Klingenberg
Specialkonsulent
Københavns Universitet

Kontakt
Mail  lars.klingenberg@sund.ku.dk
  Lise Stenbæk
Specialkonsulent
Københavns Universitet

Kontakt
Mail  list@samf.ku.dk
  Peter Wick
Specialkonsulent
Københavns Universitet

Kontakt
Mail  pewi@samf.ku.dk
  Rikke Lyngby von Müllen
Specialkonsulent
Københavns Universitet

Kontakt
Mail  rvm@samf.ku.dk
     
Ruc (1) Eva Bendix Petersen
Professor
Roskilde Universitet 

Kontakt
Mail  evabp@ruc.dk
     
AAU Anette Lykke Hindhede
Lektor
Aalborg Universitet 

Kontakt
Mail  anlh@hum.aau.dk
  Nikolaj Stegeager 
Lektor
Aalborg Universitet 

Kontakt
Mail  nikolaj@learning.aau.dk
     
AU Bente Kristiansen
Uddannelseskonsulent
Aarhus Universitet 

Kontakt
Mail  bentek@tdm.au.dk
  Berit Lassesen
Lektor
Aarhus Universitet 

Kontakt
Mail  
belas@au.dk
  Karen Louise Møller
Uddannelseskonsulent
Aarhus Universitet 

Kontakt
Mail  klmoeller@tdm.au.dk
  Mette Krogh Christensen 
Lektor
Aarhus Universitet 

Kontakt
Mail  mkc@cesu.au.dk
  Peter Musaeus
Lektor
Aarhus Universitet 

Kontakt
Mail  peter@cesu.au.dk
  Tina Bering Keiding
Vicecenterleder, CUDiM
Aarhus Universitet 

Kontakt
Mail  keiding@tdm.au.dk
     

Andet

Nooma Elisabeth Jensen

Koordinator for lektorkvalificering
Professionshøjskolen KP

Kontakt
Mail  nj@kp.dk